ZASSHOP - internet shopping

Novinky pro HomePage

23.08.2019

Vážení zákazníci,


Rádi bychom vám představili probíhající akci na brusné fíbrové disky 3M™ Cubitron™ II.

Během období od 19.08.2019 do 30.09.2019 získáte při objednání 100 kusů 3M™ Cubitron™ II 125 mm fíbrových disků 1 kus vroubkovaného podložného talíře 125 mm ZDARMA

V rámci této akce vám exkluzivně nabízíme:
- prémiové brusné disky 982C a 987C, které obsahují 100 % přesně tvarovaného zrna Cubitron™ II.
- brusné disky 782C a 787C, které obsahují namixované zrno Cubitron™ II s AO

Akce platí do 30.09.2019 nebo do vyprodání zásob.

07.06.2019

Vážení zákazníci,

léto začíná být v plném proudu, a proto jsme pro Vás připravili skvělou příležitost doplnit své zásoby o spoustu zajímavých věcí za exkluzivní ceny.

Navíc od nás získáte při koupi 3ks výprodejového zboží, jako bonus, tričko zdarma. Vybrat si můžete z více, než 3.500 položek zboží v různých velikostech.

Akce je platná od 1. 6. do 31. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

21.03.2019

Vážení zákazníci,

Rádi bychom Vás seznámili s revoluční řadou obuvi RedLion a technologií Infinergy°.

Infinergy° je materiál v podešvi obuvi, skládající se z milionů kapslí, které při pohybu absorbují energii a pak ji zpětně vydávají (až 55 %). Váš krok bude nesrovnatelně pružnější a komfortnější, vaše klouby budou jásat. A to po celou dobu životnosti obuvi.

Spojením této mimořádné technologie a kvalitního zpracování svrchních materiálů a podešve vznikla řada RedLion, do které se vyplatí investovat.

Přijďte k nám na prodejnu obuv vyzkoušet a přesvědčte se sami.


Všechny dostupné modely najdete zde

20.03.2019

Vážení zákazníci,

rádi bychom Vás seznámili s probíhající akcí na svářečské kukly 3M Speedglas.

V rámci motta "Je na čase vyměnit staré za nové" si můžete do 31.12.2019 vyměnit svou stávající svářečskou kuklu za novou z naší nabídky a získat bonus 10% z ceny nového řešení. Pro uplatnění slevy je třeba k nám přinést svou starou svářečskou kuklu/systém pro filtraci vzduchu k sešrotování a zároveň vyplněný formulář, který získáte na www.3M.cz/srotovne

01.11.2018
Vážení obchodní partneři,

firma TRIO HAVEL s.r.o. jako přední dodavatel produktů sloužících k ochraně zdraví při práci vnímá, že jedním z důležitých atributů OOPP je, aby produkt uživateli co nejlépe seděl, tedy komfort.
To platí zejména u produktů, které jsou určeny na celodenní nošení a dlouhodobé používání, jako jsou pracovní oděvy nebo v tomto případě pracovní obuv.

Mnoho výrobců ochranné a bezpečnostní obuvi se zaměřuje na tu největší cílovou skupinu,
tj. pracující muže. TRIO HAVEL s.r.o. se rozhodlo jít opačnou cestou a nabídnout Vám obuv, která je již od samého začátku designovaná a vyvíjená na míru ženám.
Z našeho pohledu je role ženy ve výrobním procesu neméně důležitá. Proč, když je běžné nakupovat dámské oděvy není na trhu dostatek obuvi pro ženy? Zamysleli jste se nad tím někdy?

Dámy ve vašem podniku si podle našeho názoru zaslouží obuv, která bude pohodlná, hezká a zároveň bude šitá na tvar dámské nohy. Obuv, která jim zpříjemní čas strávený v pracovním procesu a zároveň bude minimalizovat jejich únavu, aby se po práci mohly věnovat rodině a dětem.

V tomto odkazu AKČNÍ NABÍDKA na DÁMSKOU obuv naleznete produkty od značek Maxguard, Safety Jogger a Oxypas, které kombinují moderní technologie, komfort, design a funkčnost.

Je zde řada novinek, které uvádíme na trh za ZAVÁDĚCÍ CENY, akce platí do konce měsíce prosince nebo do vyprodání zásob.
Neváhejte na tuto nabídku reagovat, naši obchodní poradci jsou Vám k dispozici.

Jsme tu pro Vás!
01.10.2018
Vážení zákazníci,

rádi bychom vám představili novinku v broušení - kotouče 3M™ Silver.

Nová řada 3M™ Silver představuje nepřekonatelný poměr ceny a výkonu!
Díky technologii přesně tvarovaného zrna poskytují kotouče rychlé a konzistentní řezání/broušení.
Zrno je v podobě miniaturních trojúhelníků, které jsou navrženy tak, aby se při opotřebení lámaly. Tím vznikají neustále nové superostré body a hrany.

Při broušení ovšem vzniká nažádoucí prach, který ohrožuje naše dýchací cesty.
Dovolte nám připomenout vhodnou ochranu pro tyto případy, a to skládací respirátory 3M™ Aura.
Můžete si vybrat variantu s dýchacím ventilkem či bez ventilku...
Pokud byste raději tvarovaný respirátor, tak sáhněte po respirátoru 3M 9928.

Jednotlivé brusné/řezací kotouče či respirátory naleznete: zde

Broušení zdar!
NACHÁZÍTE SE:
Úvod|Vše o TRIO HAVEL

Historie a současnost

Společnost TRIO HAVEL působí na trhu s osobními ochrannými pracovními prostředky od roku 1994. Více jak 20 let svým zákazníkům nabízíme kvalitní ochranné pracovní pomůcky předních světových výrobců OOPP splňující nejpřísnější bezpečnostní podmínky a normy. Společnost TRIO HAVEL s.r.o. má zavedený, certifikovaný a plně funkční systém managementu kvality a bezpečnosti práce dle mezinárodních standardů ISO 9001 a OHSAS 18001. Centrální sklady a obchodní část firmy je umístěna v Teplicích na severu Čech. Zákazníky z jižní části České republiky obsluhujeme z naší pobočky v Českých Budějovicích. Disponujeme také vlastní výrobní šicí dílnou a jsme schopni vyrábět pracovní oděvy dle střihů, barev a dalších požadavků našich zákazníků. V současnosti disponujeme skladovací plochou téměř 2000 m2, díky kterým jsme schopni promptně uspokojovat požadavky našich zákazníků. V současné době nabízíme našim zákazníkům, kromě osobních ochranných pracovních prostředků předních světových výrobců a značek, také široký sortiment vlastních pracovních a zimních oděvů značky WORKSHOP, pracovní a bezpečnostní obuvi značky WORKSHOP, rukavic značky WORKSHOP a AERO SENSITIVE a mnoho dalších osobních ochranných pracovních prostředků. Jsme výhradním dovozcem a prodejcem pro ČR a SR osobních ochranných prostředků dýchacích cest značky BLS a německého výrobce obuvi MAXGUARD.

Obchodní politika v bodech

Rozsáhlý sortiment - jako tradiční a specializovaná firma v oboru OOPP máme v nabízeném sortimentu kromě svých výrobků i produkty z vlastních dovozů a zboží téměř všech významných značek působících na českém trhu. Nezávislost výběru - pestrost námi zastupovaných značek umožňuje doporučit Vám opravdu kvalitní, finančně optimální a nezaujaté řešení Vašich potřeb a problémů. Slušné a stabilní ceny - u tuzemských i zahraničních partnerů, které dokážeme zabezpečit díky realizovaným objemům prodaného zboží. Bezplatné odborné poradenství - poradíme Vám při výběru vhodných osobních ochranných prostředků pro Vaše pracovníky. Naši obchodní poradci jsou v rámci vzdělávacího systému naší společnosti pravidelně školeni vlastními pracovníky i produktovými specialisty zastupovaných firem. Zvýšení efektivity práce Vašich pracovníků - doporučíme Vám ochranné prostředky, které díky své technologické vyspělosti a provedení nebudou zaměstnanci brát jako přítěž, ale naopak budou díky nim schopni podávat lepší pracovní výkony. Rychlý a profesionální servis - v případě realizace dodávek OOPP operativně dovezeme zboží dle Vašich potřeb. Daňový odpočet za zaměstnávání pracovníků se ZTP - naše společnost je v souladu se zákonem č. 435/2004 Sb., zaměstnavatelem zaměstnávajícím více jak 50 % osob se zdravotním postižením. Oprávnění k revizím OOPP - na výrobky společnosti SNAHA pro práce ve výškách. Kvalita - v případě přání zákazníků dodáme kompletní sortiment OOPP vyrobených dle ISO 9001 a u standardních OOPP klademe velký důraz na nadprůměrnou kvalitu zboží. Moderní systémy řízení - zpracování Vašich přání a požadavků probíhá plně v souladu s certifikovaným systémem kvality dle ISO 9001 a při veškerých činnostech našich pracovníků jsou striktně dodržovány předpisy bezpečnosti práce v souladu se systémem řízení bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci dle OHSAS 18001. Společenská odpovědnost - jsme členy Hospodářské komory ČR a podpisem etického kodexu HKČR jsme se zavázali nejen ke zlepšování podmínek pro podnikání v ČR, ale zejména k dodržování etických zásad.

Politika integrovaného systému managementu společnosti TRIO HAVEL s. r. o.

Jako moderní společnost, poskytující naším zákazníkům prostředky pro ochranu zdraví při práci, si zakládáme na dodržování právních a jiných předpisů týkající se bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci, ochrany životního prostředí a v neposlední řadě předpisů na ochranu spotřebitele. Jsme si vědomi, že každá lidská činnost více či méně ovlivňuje prostředí, ve kterém žijeme, a proto si dáváme za závazek využívat pro naši činnost výrobky, technologie a procesy šetrné k životnímu prostředí (environmental friendly) a k lidskému zdraví. Realizaci produktu zajišťujeme v souladu se všemi právními a dalšími předpisy týkající se technických požadavků a kvality výrobků. Poskytujeme výrobky, které jsou v souladu s mezinárodními standardy v oblasti ochrany životního prostředí a při jejichž výrobě jsou dodržovány zásady bezpečnosti práce a ochrany zdraví při práci. Své dodavatele pečlivě vybíráme a pravidelně hodnotíme s ohledem na kvalitu dodávaných výrobků, šetrnost těchto výrobků k životnímu prostředí a rychlost a spolehlivost dodávek. Aktivně s dodavateli spolupracujeme, budujeme partnerské vztahy a komunikujeme s nimi požadavky zákazníků na jejich produkty. Naším cílem je stoprocentně spokojený zákazník, a to jak s kvalitou našich výrobků, tak i s poskytovanými službami a servisem. S našimi zákazníky budujeme vztahy na principu win-win (vítězství-vítězství) tak, aby náš vztah byl prospěšný pro obě strany. Snažíme se nejen uspokojovat jejich současné potřeby, ale i odhalovat a předpovídat potřeby budoucí. Základem prosperující společnosti je kvalifikovaný a vzdělaný personál, tohoto jsme si vědomi, a proto naši pracovníci pravidelně procházejí profesními školeními a školeními, které mají vztah ke kvalitě produktu a na kvalitu všech firemních procesů. Zvyšujeme jejich povědomí o systému managementu kvality, o možných dopadech jejich činností na životní prostředí a o možných rizicích v oblasti bezpečnosti práce. Vedení společnosti si dává za závazek zavedený integrovaný systém managementu udržovat, monitorovat a neustále zlepšovat. K tomuto vedení společnosti stanovuje cíle a programy, které jsou pravidelně vyhodnocovány a přezkoumávány. Naším posláním je poskytovat zákazníkům takové výrobky a služby, aby mohli být hrdi na to, že jejich partnerem je společnost TRIO HAVEL s.r.o. Dosáhnout toho můžeme jedině poctivou prací a snahou nás všech.